Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2353701
10286
390
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Buday jelzéssel: Egyiptomi. Fametszet, papír, paszpartuban 12x11 cm 2353693
10287
390
Buday jelzéssel: Angyal. Fametszet, papír, paszpartuban 12x11 cm 2351072
10288
390
Czigány jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Javított (vászon két részből áll). Dekoratív fa keretben. 56,5x43 cm 2349881
10289
390
Czinder A jelzéssel: Utcácska. Ceruza, papír, kasírozva. 25,5x17 cm 2349878
10290
390
Czinder A jelzéssel: Kisvárosi utca. Ceruza, papír, kasírozva. 25,5x17 cm 2207503
10291
390
H. Czékmány jelzéssel: Magányos lovas. Olaj, vászon, farostra kasírozva, hátolfalán címkén jelzett és feliratozott, 39,5×31 cm 2348085
10292
390
Czóbel jelzéssel: Virágok. Vegyes technika, papír. Paszpartuban. 28,5x20 cm 2349159
10293
390
Demeter M. jelzéssel: Erdei részlet. Pasztell, papír, Üvegezett keretben. 40x30 cm 2243871
10294
390
EC jelzéssel: Naplemente a folyónál. Olaj, vászon. Fa keretben. 35×48 cm 2351084
10295
390
Egry József jelzéssel: Vízparti fények. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben. 39x49 cm 2350775
10296
390
Egry József jelzéssel: Fények. Pasztell, papír. 35x50 cm 2350769
10297
390
Egry József jelzéssel: Vízparti táj. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben. 33x49 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: