Porcelán Tételek száma: 173
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2340694
11222
389
Art deco porcelán tejkiöntő és cukortartó, 2 db, jelzett, tejkiöntő száján lepattanással, m: 9 cm 2256559
11223
389
Aranyszínű német porcelán mokkás készlet, jelzett (Koszorúsné), kopásnyomokkal, lepattanással. 2307135
11224
389
Porcelán virágmintás ékszertartó, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 4,5 cm, d: 6 cm 2336950
11225
389
Vegyes porcelán tétel, 4 db:
Herendi mini madár és pillangó mintás mini vázácska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm;
Aquincumi virágmintás porcelán díszkaspó, matricás, jelzett, apró mázhibával, kis lepattanással, m: 9 cm;
Porcelán geometrikus-mintás mécses-tartó, 2 db, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, 4,5x8 cm 2343579
11226
389
Kínai porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, m: 6,5 cm 2339953
11227
389
Royal Doulton Bunnykins porcelán golfozó nyúl figurák, 2 db, kézzel festett, hibátlan, eredeti dobozukban, m: 13 cm, 13,5 cm 2339926
11228
389
Kaiser porcelán nagymacska, kézzel festett/matricás, kopásokkal, m: 16,5 cm 2339847
11229
389
Porcelán jegesmedve R jelzéssel az alján, kézzel festett, kis kopásokkal, m: 22 cm 2339835
11230
389
Coopercraft angol porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18x20 cm 2339568
11231
389
Reichenbach porcelán vázák, 3 db, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 18,5 cm, 24 cm 2339630
11232
389
Kaiser porcelán gyertyatartók, 2 db, kézzel festett/matricás, jelzettek, hibátlan, m: 5 cm, 8,5 cm 2339503
11233
389
Lenox disney-s hét törpe porcelán figurák, eredeti dobozukban, 2x2 db, jelzettek, hibátlan, m: 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft