Porcelán Tételek száma: 173
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2336862
11210
389
Aranyozott porcelán kávéskészlet. Hat személyes, teljes. 1 db tálca, 1 db kiöntő, 1 db cukortartó, 6 db kávéscsésze aljjal, jelzés nélkül, kopásokkal 2285338
11211
389
Kínai kávés készlet, 6 db csésze és alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal 2335340
11212
389
Porcelán tojás, matricás, jelzetlen, kopásokkal, m: 10,5 cm 2343775
11213
389
Schaubach Kunst zenélő puttó figura, kézzel festett, jelzett, sérült, lepattanással, javított, kopásnyomokkal, m: 15 cm 2304258
11214
389
Kínai Kung Fu tea szertartás teás készlet. De Hua porcelán. Sárkány mintás. Részben kézzel festett, jelzett. 6 csésze, kiöntő, tea platform d: 32 cm. Díszdobozban. Használatlan, új állapotban. / Bone China tea set for Kung Fu tea ceremony, Jingdezhen Fuijan De Hua porcelain. Partly hand painted in original case. Flawless. 2342757
11215
389
Schumann Bavaria Arzberg áttört porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 18x10 cm 2315673
11216
389
Dankó Pista porcelán fehérmázas szobrocska, jelzetlen, lepattanással, m: 12,5 cm 2297577
11217
389
Royal Dux Csehszlovákia Sokol játékok XI. súlyemelés jelzésű porcelán sas. Kézzel festett. jelzett, hibátlan / Royal Dux Czechoslovakia Sokol games XI eagle - weight lifting figurine 19 cm 2337156
11218
389
Kínai pillangós porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 34 cm 2338343
11219
389
Lóherés porcelán szerencsemalac, matricás, jelzés nélkül, h: 4,5 cm 2338420
11220
389
Virágmintás porcelán dísztál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24 cm 2338404
11221
389
Virágmintás porcelán csésze, 1506 formaszámmal, matricás, kis kopásnyomokkal, m: 5,5 cm, d: 5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft