Porcelán Tételek száma: 173
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2339606
11159
389
Hollóházi pálinkás kiöntő, 6 db kupicás pohárral, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 4,5 cm, 15 cm 2304861
11160
389
Hollóházi porcelán váza és tálka, matricás, jelzett, hibátlan, 19,5x8 cm, m: 16 cm 2338423
11162
389
Hollóházi porcelán dísztál, matricás jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24 cm 2336936
11163
389
Hollóházi porcelán süteményes tál és 6 db tányér, jelzett, matricás, kis kopásokkal, d: 9 cm, 30 cm 2342291
11164
389
Hollóházi porcelán váza. Lila mázas, jelzett, hibátlan. 19 cm 2323705
11165
389
Hollóházi porcelán virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18 cm + Hollóházi virágmintás hamutál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13,5×10,5 cm 2342498
11166
389
Hollóházi porcelán 'Magyar Királyi Államvasutak 377,493' csésze és csészealj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, csésze: 8x6,5 cm, csészealj: d:14 cm 2339521
11167
389
Hollóházi liba, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 16 cm 2339525
11168
389
Hollóházi madár pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 18 cm 2339534
11169
389
Hollóházi ülő akt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 13,5 cm 2339517
11170
389
Hollóházi pingvin, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 2335301
11171
389
Hollóházi varrónő népviseletben, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft