Porcelán Tételek száma: 173
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2319230
11197
389
Wood & Son postahivatal mintás porcelán country stílusú teáskanna. Matricás, jelzett, alján hajszál repedéssel 23 cm 2319818
11198
389
Japán szacuma váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. m: 20,5 cm 2318527
11199
389
Japán szacuma jellegű váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. m: 20 cm 2317191
11200
389
Moritz Zdekauer art deco étkészlet hiányos. 6 mélytányér, 5 lapos, 5 kicsi, 3 tálaló tál. levonóképes, jelzett, minimális kopással. 2341823
11201
389
Ens porcleán fácán figura. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 8,5x5,5 cm 2056185
11202
389
Semma címeres "Great Malvern" porcelán tál, jelzett, kopásnyomokkal, 15×10 cm 2338392
11203
389
Porcelán betétes ón tányérok 4 db Paris 1600-as árusokat ábrázoló + 2 db lepkés és madaras. Matricásak. d: 25 cm, d: 23 cm 2300231
11205
389
Limoges mini francia porcelán tényér, falra akaszthatós, matricás, jelzett, hibátlan, d: 5 cm 2342273
11206
389
Szarvasbika. Azonosítatlan porcelán. Kézzel festett, minimális kopással. m: 15 cm 2336280
11207
389
Kínai ház formájú porcelán lámpa Kézzel festett, 16x18 cm 2254241
11208
389
Szerelmes pár, porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 27 cm 2157574
11209
389
Bavaria porcelán mokkás készlet. San Marino látképes dekorral. Komplett, ezüst mázas, matricás. Jelzett. Egyik csészén lepattanás, kopások. / Bavaria San Marino porcelain coffe set with silver glaze. One cup damaged Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft