Aranyozott porcelán kávéskészlet. Hat személyes, teljes. 1 db tálca, 1... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/389/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Aranyozott-porcelan-kaveskeszlet-Hat-szemelyes-teljes-1-db-talca-1-db-kionto-1-db-cukor~II2336862
2336862
11210
389
Leírás: Aranyozott porcelán kávéskészlet. Hat személyes, teljes. 1 db tálca, 1 db kiöntő, 1 db cukortartó, 6 db kávéscsésze aljjal, jelzés nélkül, kopásokkal
: karap_norbert