Art deco porcelán tejkiöntő és cukortartó, 2 db, jelzett, tejkiöntő sz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/389/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Art-deco-porcelan-tejkionto-es-cukortarto-2-db-jelzett-tejkionto-szajan-lepattanassal-~II2340694
2340694
11222
389
Leírás: Art deco porcelán tejkiöntő és cukortartó, 2 db, jelzett, tejkiöntő száján lepattanással, m: 9 cm
: karap_norbert