Aranyszínű német porcelán mokkás készlet, jelzett (Koszorúsné), kopásn... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/389/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Aranyszinu-nemet-porcelan-mokkas-keszlet-jelzett-Koszorusne-kopasnyomokkal-lepattanas~II2256559
2256559
11223
389
Kikiáltási ár:
20 000 Ft 54,05 EUR , 58,82 USD
Leírás: Aranyszínű német porcelán mokkás készlet, jelzett (Koszorúsné), kopásnyomokkal, lepattanással.
: karap_norbert