Porcelán Tételek száma: 240
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2328187
11308
388
Csehszlovák porcelán tartó, 3 db, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 23 cm 2326855
11309
388
Porcelán hal, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 10 cm 2326824
11310
388
Porcelán kakas, kézzel festett, jelzetlen, kopásokkal, m: 11,5 cm 2326875
11311
388
Kolibri jelzésű porcelán nyúl figura, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, m: 6,5 cm 2326883
11312
388
Kolibri porcelán medve figura, kézzel festett, jelzett, mázrepedéssel, m: 4 cm 2326886
11313
388
Porcelán medve figura, kézzel festett, jelzetlen, kis kopásokkal, m: 9 cm 2327131
11314
388
Rhodoszt ábrázoló görög porcelán hamutál és vázácska, matricás, jelzetlen, aranyozással, kopásokkal, m: 7 cm, d: 9 cm 2312335
11315
388
Gustavsberg svéd fali tányérok, 3 db, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 21,5 cm 2312328
11316
388
Lagenthal virágmintás porcelán tányér, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 22 cm 2312306
11317
388
Rörstrand porcelán tányér, levonóképes, eredeti dobozában, hibátlan, d: 19 cm 2312288
11318
388
5500
Rörstrand porcelán tányérok, 2 db, levonóképes, eredeti dobozában, hibátlanok, d: 19 cm 2319020
11319
388
Ens porcelán rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, sérülésekkel a rózsán. 18x12x10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft