Porcelán Tételek száma: 240
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2333356
11284
388
Royal dux medve. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 13 cm 2293111
11285
388
3400
Epiag D.F. csehszlovák porcelán teás készlet, matricás, jelzett, 5 db csésze és 5 dbalj, kanna fedéllel, tej kiöntő, cukortartó fedéllel, egyik csészén és aljon repedéssel 2293241
11286
388
Alföldi porcelán kiöntő, matricás "Haspártiak vendéglője" felirattal és logóval, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm és kínai porcelán mokkás készlet, hiányos, 5 db csésze és 6 db alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 5,5 cm 2283834
11287
388
Weimar porcelán süteményes tányérok (4 db) és kínáló tányér (1 db), matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, a nagy tányér kopott, d: 19,5 cmx5 és 28 cm 2283736
11288
388
Porcelán libás kislány figura, kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanásokkal, két gyári lyukkal az oldalán, 12x11 cm 2267630
11289
388
H&C Schlaggenwald virágmintás porcelán kínáló tál és szószos tálka, jelzett, kopottak, mázhibákkal, 39x26 cm, 7x13 cm 2267648
11290
388
'Alt Wien 1841' virágmintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, repedt, kis lepattanással, d: 23 cm 2309037
11291
388
Bohemia Royal Ivory süteményes tányér. kopásokkal d: 25,5 cm 2309025
11292
388
Kahla GDR szószos tál matricás, jelzett, minimális kopásokkal. 22x10 cm 2235366
11293
388
2 db kolozsvári román porcelán kanál és puttós figura. Kézzel festett, jelzett, a kanálon lepattanással 14 cm, 11 cm. 2236893
11294
388
Porcelán hamutál magyar címerrel, 2 db, matricás, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 10,5 cm 2301868
11295
388
Wallendorf rózsamintás porcelán petróleumlámpa test, matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft