Porcelán Tételek száma: 240
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2298605
11296
388
Wedgewood porcelán kistányér, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm 2298608
11297
388
Wedgewood porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 2298574
11298
388
Wedgewood porcelán dobozka, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 4,5 cm 2298602
11299
388
Wedgewood porcelán szív alakú tálka, jelzett, hibátlan, 11,5x11,5 cm 2026866
11300
388
3400
cca 1900 3 db tál, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, egyiken máz feletti hajszál repedéssel, d:28 cm, 36×25 és 42×29 cm 2298594
11301
388
Wedgewood porcelán tányér, jelzett, hibátlan, d: 17 cm 2298597
11302
388
Wedgewood porcelán váza jelzett, hibátlan, m: 9 cm 2298589
11303
388
Wedgewood porcelán dobozka, jelzett, hibátlan, d: 6,5 cm, m: 3,5 cm 1875417
11304
388
Dorohoi galamb pár, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 12 cm 2295856
11305
388
14000
Hutschenreuther porcelán kávés készlet, 6 személyes, csészékkel, aljakkal, kiöntőkkel, cukortartóval, jelzett, kopásokkal 2295875
11306
388
Mitterteich 6 db porcelán reggeliző készlet, csészékkel, aljakkal, tányérokkal, matricás, jelzett, kopásokkal 2326294
11307
388
14000
Keith Haring dekorral ellátott német Könitz mokkás készlet, 6 db csésze és alj, matricás, jelzett, hibátlan, h: 5,5 cm / Keith Haring German Könitz china ware set of espresso cup and saucer, 6+6 pcs, marked, in unused, very good condition, h: 5,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft