Porcelán Tételek száma: 240
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2326882
11260
388
Alt Wien mokkás csésze aljjal., Matricás, jelzett, minimális kopással 2326809
11261
388
Chokin, Japán aranyozott porcelán tégelyke. 24K aranyozással. Jelzett, hibátlan d: 10 cm 2325560
11262
388
Miskolci fajansz tényér. Jelzett, Dávid csillagos jelzéssel, kopott. d: 19 cm 2330785
11263
388
900
Porcelán kacsa, jelzés nélkül, hibátlan, m: 8 cm 2324448
11264
388
XIX. sz. Pávás fajansz tál. Kézzel festett, jelzés nélkül, sérült. d: 30 cm 2325413
11265
388
XIX. sz. vége: Jelzett fajansz tányérok szőlő mintával. Egyiken repedés, kopásokkal. Jelzett, kézzel festett. d: 18 cm 2325562
11266
388
Villeroy&Boch hagyma mintás 2 db tányér máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan. d: 20 cm, 23 cm 2329894
11267
388
Porcelán kávéskanna és cukortartó, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 9 cm, 18 cm 2329945
11268
388
4200
Porcelán lámpa súly, m: 14 cm 2326372
11269
388
Akt porcelán. jelzés nélkül. kis kopással 17,5 cm 2326379
11270
388
Haas & Czjczek egy személyes reggeliző készlet teás csészével. Részben kézzel festett, jelzett, kopásokkal 2326373
11271
388
Szacuma jellegű porcelán tea tartó. Kézzel festett, aranyozott, jelzett. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft