KPM Friedrich Schiller plasztikus plakett, 1910-40 körül (?), hátoldalán "Schillertheater der Reichshauptstadt, Alle Kunst ist der Freude gewidmet" felirattal és Schiller idézettel, biszkvit porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9 cm, üvegezett fa keretben / KPM Fiedrich Schiller plaquette, around 1910-40 (?), with "Schillertheater der Reichshauptstadt, Alle Kunst ist der Freude gewidmet" description and Schiller quotation on the back, biscuit porcelain, some very minor wear, marked, d: 9 cm, framed with glass
Schönwald virágmintás porcelán készlet: Leveses tál fedéllel, 3 db lapos kínáló, 2 db mély kínáló tál, szószos kanállal, 12 db mélytányér, 24 db lapostányér, süteményes kínáló és 22 db süteményes tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal