Porcelán Tételek száma: 147
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2291235
11174
386
2200
Aquincumi esernyős porcelán lány figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 2285690
11175
386
Aquincum cipőfűző kisfiú figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal m: 10,5 cm 2313856
11176
386
Aquincum porcelán vadkacsa pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m:6,5 cm 2237273
11178
386
Drasche baltás fiú, kézzel festett, jelzett, baltán kis lepattanással, m:15,5 cm 1631717
11179
386
Drasche váza pár ( 2db), matricás, jelzett, kopott, m:20 cm (2×) 1661364
11180
386
Milleniumi emlék 1896 feliratozott levonóképes porcelánfajansz dísztányér aranyozott széllel. Jelzés nélkül, hibátlan d: 21 cm 2244938
11181
386
XIX. sz. második fele: Klasszicista fajansz ládika talpakkal. Figurális díszítésekkel. Formaszámmal. Kopásokkal. / Vintage fayance cart with figural decorations 20x16x19 cm 2307097
11182
386
Mosónő, fehér mázas porcelán szobor, Kákonyi jelzéssel, máza alatti repedésekkel, alján repedéssel, m: 30,5 cm 2307103
11183
386
Orosz halmintás kék kancsó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 25 cm 2027724
11184
386
Polonne puma, kézzel festett, jelzett, foltos, m: 15,5 cm 2209491
11185
386
Népviseletes pár, porcelán, kézzel festett, alján jelzett, apró kopsányomokkal, m: 27 cm 2159025
11186
386
Walter jelzéssel: Nagy méretű porcelán tál. Kézzel festett, aranyozott. Kopásokkal. d: 38 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: