Porcelán Tételek száma: 147
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2294777
11150
386
Zsolnay virágmintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopással 12x8 cm 2179512
11151
386
Hollóházi Szász Endre által tervezett hamutál, matricás, jelzett, apró kopásokkal d: 10,5 cm 2292295
11152
386
Hollóházi porcelán plakett, Szász Endre (1926-2003) által tervezett dekorral, számozott: 7/500. Fa keretben. 17x11 cm 2293498
11153
386
Hollóházi porcelán tétel, 5 db, közte 3 db virágmintás mini vázácska, valamint 1 db 'Balatoni emlék' mini vázácska, valamint 1 db Erika mintás tálka, kézzel festettek, matricásak, jelzettek, apró kopásnyomokkal, 12x7 cm, m: 5 cm és 3 cm közötti méretben 2311155
11154
386
2 db Hollóházi porcelánból álló tétel: Kínáló tálka, 18x14x3,5 cm és bonbonier fedéllel, 9x13,5x4 cm, mindegyik matricás, jelzett és apró kopásnyomokkalm 2274139
11155
386
Hollóházi virág mintás tálka, Észak-Budai ÁFÉSZ jelzéssel, matricás, hibátlan, h: 14 cm 2186006
11156
386
Hollóházi porcelán sörös korsó, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm 2263873
11157
386
Hollóházi VIllért kulacs. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 23 cm 2289182
11158
386
Hollóházi porcelán női figura paprikával, kézzel festett, jelzett,egészen apró lepattanással, m: 25 cm 2289191
11159
386
Hollóházi porcelán népviseletes női figura, kézzel festett, jelzett, az alján lepattanásokkal, m: 28,5 cm 2036669
11160
386
Hollóházi virág mintás váza, matricás, jelzett, egészen apró lepattanással, m: 37 cm 2114613
11161
386
34000
Hollóházi selection hat személyes étkészlet, kompletten. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft