Porcelán Tételek száma: 147
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2308727
11124
386
Herendi virág mintás porcelán fonott kínáló, kézzel festett, jelzett, sérült, hiányos, 16,5x26,5 cm, m: 4 cm 2308977
11125
386
50000
Zsolnay díszváza áttört dekorral, kézzel festett, jelzett, alján mázrepedéssel, lepattanásokkal, több helyen restaurált, m: 21 cm 2227995
11126
386
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, egészen apró lepattanással, m: 32 cm 2199545
11127
386
"Magyarország-Franciaország Bélyegkiállítás - Budapes - 1984" Zsolnay eozinmázas emlékérem, jelzett, apró kopásokkal, d: 10,5 cm 2199561
11128
386
"Országos bélyegnapi kiállítás - Budapest" Zsolnay eozinmázas emlékérem, jelzett, apró csorbával, d: 10 cm 2313072
11129
386
Zsolnay porcelán térdelő női akt, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, m: 23 cm 2290412
11130
386
2 db Zsolnay porcelán őzmama gidával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2291204
11132
386
Zsolnay korsós lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2207375
11133
386
Zsolnay népviseletes gyerekpárt ábrázoló edényke. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 7 cm 2295465
11134
386
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, 16×8,5×12 cm 2225803
11135
386
Zsolnay kék virág mintás porcelán teáskészlet. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. Komplett. 2291126
11136
386
Zsolnay virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopással, m: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft