Porcelán Tételek száma: 147
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1988359
11137
386
11000
Zsolnay orchidea mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 18 cm 1929065
11138
386
Zsolnay hiányos teás készlet: kanna, cukortartó, 6 db csészealj, matricás, jelzettek, apró kopásokkal 2232045
11139
386
Zsolnay mitológiai jelenetekkel díszített porcelán teás készlet, jelzett, matricás, két tányér hiányzik, kopásnyomokkal 2314276
11141
386
Zsolnay porcelán pöttyös bögre, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 9 cm 2313855
11142
386
Zsolnay pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, mázrepedéssel. 12x7,5 cm 2267580
11143
386
Zsolnay porcelán csésze aljak, 6 db, különféle virágmintákkal, kézzel festett és részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyommal, d: 8 cm 2309409
11144
386
Zsolnay porcelán mini kiöntő, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 4 cm 2312138
11145
386
Zsolnay porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 8,5 cm 2312135
11146
386
Zsolnay porcelán tálkák 6db . Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 8,5 cm 2311894
11147
386
Zsolnay porcelán teás kiöntő, cukordoboz, tejkiöntő. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 2313614
11148
386
Zsolnay pillangómintás kis szelence. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d. 4 cm 2294750
11149
386
Zsolnay pillangó mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, lepattanással, m: 15,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft