Porcelán Tételek száma: 147
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2310767
11162
386
Hollóházi Erőkar 25 év. feliratos porcelán tányér. Matricás, jelzett, hibátlan d:18 cm 2308741
11163
386
Hollóházi porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, apró kopásnyomokkal, m: 29 cm 2307124
11164
386
Hollóházi hal pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 2308478
11165
386
2 db Hollóházi porcelán fali tányér, Pro patria et libertate felirattal, matricás, hibátlan, Hollóházi karton dobozban, d: 15,5 cm 2311139
11166
386
Hollóházi gyűszű. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2,7 cm 2225759
11167
386
100
Hollóházi porcelán korsók, 2 db, matricával, jelzett, apró kopásokkal, m: 15,5 cm 2312853
11168
386
Hollóházi porcelán doboz Kecskemét címerével. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9x8x4,5 cm 2312834
11169
386
Hollóházi porcelán sétáló lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24,5 cm 2312673
11170
386
Hollóházi porcelán harlekin bohóc kislánnyal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 2235028
11171
386
Aquincumi porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 10,5 cm 2306556
11172
386
Aquincum porcelán akt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm 2307752
11173
386
Aquincumi porcelán fésülködő női akt, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft