Porcelán Tételek száma: 147
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2269737
11212
386
Porcelán angyalka csengő, h: 6 cm 2291057
11215
386
Liláskék üveg dugóval, dugó alján kis lepattanással, egyébként hibátlan, m: 25 cm 2234697
11216
386
Szerelmes pár, porcelán figura, kézzel festett, jelzett, sérült, h: 27 cm 2274178
11217
386
Schumann dísztál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 32 cm 2237348
11218
386
Porcelán rózsás-balkonos férfi és női figura, kézzel festett, jelzetlen, apró kopásokkal, 21x22 cm 2237327
11219
386
Arpo porcelán női figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 18,5 cm 2277693
11221
386
11000
Francia Sarreguemines fajansz dísztányérok. 4 db különböző. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, egyiken hajszálrepedésekkel. d: 22 cm 2287374
11222
386
Kékfestett erdélyi porcelán tányér Jelzés nélkül, kézzel festett, hibátlan. 29x20 cm 2269017
11223
386
Wallendorfi porcelán váza, matricás/kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 20 cm 2269028
11224
386
Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásokkal, kis lepattanással, m: 14,5 cm 2283791
11225
386
Royal Dux Csehszlovákia Sokol játékok XI. jelzésű porcelán sas. Kézzel festett. jelzett, kis kopással / Royal Dux Czechoslovakia Sokol XI eagle figurine 17 cm 2313081
11226
386
Staffordshire angol porcelán virágcsokor cserépben, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, d:10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft