Porcelán Tételek száma: 147
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2067033
11239
386
Jelzett csehszlovák retró bögre, apró kopásnyomokkal, m:8 cm (2×) 2026866
11240
386
3400
cca 1900 3 db tál, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, egyiken máz feletti hajszál repedéssel, d:28 cm, 36×25 és 42×29 cm 2279991
11241
386
Kis porcelán szelence, kék virágmintával, matricás, jelzetlen, 7,5x5x3 cm 2232212
11242
386
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással, 8×6 cm 2254241
11243
386
Szerelmes pár, porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 27 cm 2157754
11244
386
Carlsbadi kézzel festett, jelzett porcelán tál és 8 db Prag jelzésű, kézzel festett, gyümölcs mintás kistányér. Mindegyik erősen kopott, 21,5x30 cm, d: 19 cm 1643170
11245
386
Keleti motívumos porcelán kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 14 cm 2311126
11247
386
Wedgwood dísztálka plasztikus figurákkal, jelzett, hibátlan, eredeti karton dobozában, d:11 cm 2311131
11248
386
Heywood porcelán egyszemélyes reggeliző készlet (kistányér, kiskanál, csésze és csészealj), tányér és csészealj jelzett, hibátlan, eredeti díszcsomagolású masnis karton dobozában 2311290
11249
386
7 db antik Carl Knoll Carlsbad Patent porcelán lapos tányér, máz alatti kék festéssel, jelzett, egyik tányér alján apró lepattanással, apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban, d: 24 cm 2137202
11250
386
Rosenthal tálka, matricás, jelzett, kopott, 12x8x1,5 cm 2211199
11251
386
Porcelán kislány figura, fehér mázas, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft