Porcelán Tételek száma: 147
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2313055
11227
386
Porcelán kutya, 2 db, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, h: 13 cm 2312335
11228
386
Gustavsberg svéd fali tányérok, 3 db, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 21,5 cm 2312328
11229
386
Lagenthal virágmintás porcelán tányér, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 22 cm 2312320
11230
386
3800
Kínai porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 26 cm 2312312
11231
386
Dán porcelán kistányérok, 8 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 15,5 cm 2312299
11232
386
Rörstrand porcelán tányérok, 2 db, levonóképes, eredeti dobozában, hibátlanok, d: 19 cm 2312306
11233
386
Rörstrand porcelán tányér, levonóképes, eredeti dobozában, hibátlan, d: 19 cm 2312288
11234
386
Rörstrand porcelán tányérok, 2 db, levonóképes, eredeti dobozában, hibátlanok, d: 19 cm 2312230
11235
386
Ens porcelán kalapos lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm 2312221
11236
386
Passaui porcelán kalapos nő, kézzel festett, jelzett, restaurált, kopásnyomokkal, m: 18 cm 2314066
11237
386
Vegyes porcelán és kerámia tétel, kopásnyomokkal, sérülésekkel 2157574
11238
386
Bavaria porcelán mokkás készlet. San Marino látképes dekorral. Komplett, ezüst mázas, matricás. Jelzett. Egyik csészén lepattanás, kopások. / Bavaria San Marino porcelain coffe set with silver glaze. One cup damaged Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft