Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 220
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2063496
30989
386
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Holló Barnabás (1865-1917) 1931. "Báró Wesselényi Miklós emlékverseny - Balatoni távúszás" Br emlékplakett, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel, hátlapon "TIHANY FÜRED 1931" gravírozással (68x49mm) T:2 2211398
30990
386
Numizmatika
1931. Céllövő aranyozott fém díjérem, "Huguenin" gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva, "ARKANZAS STERK BUDAPEST IV. VÁCI UTCA 23" jelzésű tokban (50mm) T:1- 2154429
30991
386
Numizmatika
1931. "D.S.C. síverseny 1931.II.8. I." ezüstözött Br díjplakett (46x72mm) T:2,2- 2132119
30992
386
Numizmatika
1931. "MOVE L.L. (labdarúgó liga) 1930-31 ÉVI SZÖV. DIJ I CSOP II.HELY" fülezett Br díjérem (30mm) T:2- 2085580
30993
386
6500
Numizmatika
Nemes György (1885-1958) / Manno Miltiadesz (1879-1935) / Ludvig Bp. 1931. "Nemzeti Sport Díja" Br sport plakett, fa talpra rögzítve, "Tehetségkutató Verseny 1931. június" gravírozással (plakett 68x80mm) T:1- 2115037
30994
386
Numizmatika
1932. A Duna Sport Club evezős, egyoldalas Br sport emlékplakettje, hátoldalon "BELVÁROSI VÉSNÖK ÜZLET" gyártói jelzéssel (49x71mm) T:2 2090888
30995
386
5500
Numizmatika
Erdey Dezső (1902-1957) 1932. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." ezüstözött Br emlékérem elő és hátlapja márványlapon, valamint jelzett Ag lemezplakett "BUDAPEST SZÉKESFŐVÁROSI KÖZSÉGI TAKARÉKPÉNZTÁR R.T. TISZTVISELŐINEK SPORTEGYESÜLETE ELISMERÉSÜL - HOFFMANN RUDOLF ÚRNAK A SÍFUTÁSBAN ELÉRT KIVÁLÓ EREDMÉNYEIÉRT 1937" gravírozással T:1-,2 patina 2132124
30996
386
Numizmatika
1932. "Férfi-kézilabda bajn II. 1931-32", hátoldalán "BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE 1926" fülezett, ezüstözött Br díjérem, "Hawel BP" gyártói jelzéssel (40mm) T:3 2121924
30997
386
Numizmatika
1932. "Hungária Magyar Technikusok Egyesülete Céllövőversenye 1932 / SCIENTIA ET FORTITUNDI" Br sport díjérem, mellszalagon (37x25,5mm) T:2 2060198
30998
386
Numizmatika
1932. "Szebb jövőt! - Bajnokunknak hódolattal és szeretettel - 1932. december have - Gödöllői Levente Egyesület" ezüstözött Br lemezplakett (83x120mm) T:1-,2 2154339
30999
386
6500
Numizmatika
1933. "AZ ÉRDEM JELÉÜL ORSZÁGOS BAJNOKSÁG II. DIJ. / MAGYAR BRIDGE SZÖVETSÉG 1933" jelzett Ag díjplakett (50,90g/0.800/57x37mm) eredeti dobozában T:2 2308134
31000
386
Numizmatika
1933. "BUDAPEST SPORT EGYESÜLET" Br sportérem (40mm) fekete márványtalapzaton (61x90x19mm) T:2 márványon lepattanás Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft