Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 220
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2165199
31013
386
3400
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet" egyoldalas, ezüstözött Br sportplakett, "Siófok 1941. VI. 11-15" gravírozással (51x61mm) T:2,2-
Hungary 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet (National Hungarian Pidgeon Shooting Club)" one-sided, silvered Br plaque, with "Siófok 1941. VI. 11-15" engraving. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (51x61mm) C:XF,VF
HP.: 4929. 2142892
31014
386
3400
Numizmatika
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet" egyoldalas Br sport plakett, "ŐSZI MEETING 1934" gravírozással (83,90g/52x62mm) T:2,2- ph., karc / Hungary 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet (Hungarian National Pigeon Shooting Club)" one-sided Br plaque, with "ŐSZI MEETING 1934 (Autumn Meeting 1934)" engraving. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (51x61,5mm) C:XF,VF edge error, scratch
HP.: 4929. 2059330
31015
386
4400
Numizmatika
1935. "BSE (Budapesti Sport Egylet) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935" egyoldalas zománcbetétes Br plakett márványtalpon (59x40mm) T:1- 2154609
31016
386
5500
Numizmatika
1935. "BSE (Budapest Sport Egyesület) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935" egyoldalas zománcbetétes Br plakett (59x40mm) fehér márványtalapzaton (73x111x16mm) T:2
Hungary 1935. "Budapest Sport Association Automotor Department Béla Buday Memorial Tour)" one-sided Br plaque with enamel inlay (59x40mm) on a white marble pedestal (73x111x16mm) C:XF 2131411
31017
386
Numizmatika
1935. "Károly Béla 100. játékára K.T.K. (Kiskunfélegyházi TK)" egyoldalas Br, labdarúgó sportérem, eredeti díszdobozban (50x72mm) T:2- 2077215
31018
386
Numizmatika
1935. "M.A.C. (Magyar Athletikai Club) Evezős Osztálya" hátlapon gravírozva "Nyolcas I." zománcbetétes Br sport díjérem, "BERÁN N" gyártói jelzéssel (50mm) T:1- 2114992
31019
386
Numizmatika
1935. "M.A.C. (Magyar Athletikai Club)" egyoldalas Br díjérem, zománcbetéttel, előlapon gravírozva "M.A.C. Evezősosztály 1934 Dubló I.", hátlapon "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (51mm) T:2 2131942
31020
386
Numizmatika
1935. "Szinészek-Drogisták 1935." Br labdarúgó sport emlékérem, füllel (37mm) T:2 ph. 2132466
31021
386
8500
Numizmatika
Berán Nándor (1889-1965.) 1935. "TATA-TÓVÁROS K.A.C. (Kispesti Athlétikai Club) CSILLAGTÚRA 1935." Br díjplakett, hátoldalán gyártói jelzés "BUDAPEST, DÖBRENTEI U. 2." (39x73mm) T:2 patina 2155862
31022
386
8500
Numizmatika
Berán Nándor (1889-1965.) 1935. "TATA-TÓVÁROS K.A.C. (Kispesti Athlétikai Club) CSILLAGTÚRA 1935." Br díjplakett, hátoldalán gyártói jelzés "BUDAPEST, DÖBRENTEI U. 2." (39x73mm) T:2 patina 2208646
31023
386
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Bajnok II. hely Leventeverseny 1936." ezüstözött Br díjérem füllel (31mm) T:2 kopott ezüstözés 2254885
31024
386
Numizmatika
1936. "Küzdj és bízzál! / Járási verseny 1936" Br díjérem mellszalagon (30mm) T:2- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft