Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 220
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2165431
30977
386
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
~1930. "MOVE Testedző Egyesület / Magy. Országos Véderő Egyesület B.L.E." Br sportérem (38mm) T:2 2131825
30978
386
Numizmatika
1930. "Nyomdász Bajnokság 1930 / I." jelzett Ag díjérem, füllel, "HP" beütéssel (33x35mm/13.49g) T:1-,2 2215603
30979
386
Numizmatika
1930. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége Milánó 1930. IV./21" jelzett Ag lemezplakett márványtalpon (64x99x19mm) T:2 2285766
30980
386
Numizmatika
~1930. 3xklf "PSE" lövész sportérem T:2,2- 2285512
30981
386
Numizmatika
~1930. "SOHA" fém irredenta lövész érem, "Füsti Szeged" gyártói jelzéssel, mellszalagon (42mm) T:2 2154317
30982
386
3400
Numizmatika
1930. "T.A.M.C. versenyének emlékplakettje 1930 VII 27" Br kerékpáros érem (50mm) eredeti dobozában, a doboz tetején belül "ARKANZAS BUDAPEST IV VÁCZI UCCA 20" feliratú matrica T:2 2251026
30983
386
Numizmatika
~1930. "Terézvárosi Tornaclub / Ép ész edzett testben él" kétoldalas, ezüstözött fém sport emlékérem (33mm) T:1-,2 2254861
30984
386
Numizmatika
Gál Dezső (1870-?) 1930. "Turul Szövetség Céllövő Versenye" kétoldalas, aranyozott Br díjérem (40mm) (4db, 2x évszámmal, 2x évszám nélkül) T:2 2254854
30985
386
Numizmatika
~1930. "Vecsési Polgári Lövész Egyesület / Ezzel" aranyozott Br díjérem (39mm) T:2 2184420
30986
386
4200
Numizmatika
1930. "Vezér István VII. o.t. 1929-1930 évi házi bajnoknak 350-400°-on" Br lemezplakett (85x52mm) és "Bajnok" ábrázolású Br éremmel (140mm), fekete fatalapzaton, akasztóval (185x256x16mm) T:2- 2165219
30987
386
Numizmatika
1931. "Az érdem jeléül - Dorog Céllövő Bajnoka" jelzett Ag díjplakett, "S.G.A. (Scheid G. A. ezüstárú és fémgyár)" jelzéssel (44,57g/57x37mm) T:2 ph. 2294472
30988
386
Numizmatika
1931. "Baranya vm. polg. löv. lőverseny 1931. IV. csap." Br díjérem (40mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft