~1930. Egyoldalas, öntött Br sport emlékplakett, előlapon gravírozva "II.", eredeti "ARKANZAS ÉRMEK-PLAKETTEK BUDAPEST IV. VÁCZI UTCA 23. SZ" jelzésű tokban (40x62mm) T:2
~1930. "Budapest Székesfővárosi Levente Egyesületek / 100m síkfutás IV." Br díjérem, füllel. Szign.: Boskol L. (30mm) + 1943. "MÁV Sportegyesületeinek Ligája - Mindent a Hazáért - Mátyás király év 1943 / MÁV-MOVE IX. 8." Zn sportérem (40mm) T:2-
Berán Nándor (1889-1965) ~1930-1940. "Finn Magyar Atlétikai Viadal" zománcbetétes Br emlékérem, hátlapon "BERÁN N BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel, eredeti gyártói tokban (53mm) T:1-
~1930. "Hunyadi János Polgári Lövész Egyesület B.Pest VII. Ker." egyoldalas Br plakett "Kapás Verseny I. díj" gravírozással, hátoldalán forrasztásnyommal (90x63mm) T:2
1930. "M. Kir. I. Honvéd Gyalogezred Egyetemi Század / Dísztorna 1930" kétoldalas Br katonai sport plakett. Szign.: Schuck J. (28,45g/33x50mm) T:1-,2 patina / Hungary 1930. "M. Kir. I. Honvéd Gyalogezred Egyetemi Század / Dísztorna 1930 (1st Hungarian Royal Infantry Regiment's Student Company / Parade Gymnastics 1930)" double-sided military sports Br commemorative plaque. Sign.: Schuck J. (28,45g/33x50mm) C:AU,XF patina