1926. "Magyar Athletikai Szövetség Verseny Díja / 4x100m Bajnok Csapat 1926" fémjelzett Ag díjérem "L.E. (Ludwig Ede)" beütéssel (19,37g/0.800/35mm) + ~1920. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága/ 4x400m Kerületi Bajnok Csapat II." ezüstözött Br díjérem mellszalagon (35mm) T:2 patina
1928. "C.L.L. (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája) / Bajnokság III. helyezett 1928" jelzett Ag labdarúgó díjérem füllel, FM gyártói jelzéssel (53x42mm/0.800/32,92g) T:2-
1928. "KANSZ - B. VASUTAS - SPORT - CLUB / 100. JÁTÉKÁNAK EMLÉKÉRE 1928.II.26." kétoldalas, jelzetlen Ag, labdarúgó sport emlékplakett (64,01g/40x60mm) T:2