Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2165090
10036
376
Basch jelzéssel: Csendélet. Pasztell, karton, üvegezett, enyhén sérült keretben, 56×39 cm 2072327
10037
376
Bene Klára (?-): Pünkösdirózsa. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29,5×19 cm 2154050
10038
376
Bényi László (1909-2004): Sátrak az erdőben (Cserkész tábor?). Vegyes technika, papír, jelzett a művész ajándékozási soraival, címadásával (Az első táborunk..) és datálásával (926.aug. 20.), amely szerint korai művei közé tartozik. Üvegezett keretben, 29,5×23,5 cm 2189458
10039
376
Benczur jelzéssel: Mókus. Akvarell, papír, sérült. Üvegezett fa keretben, 22x20 cm 2087779
10040
376
Benczúr jelzéssel: Virágkosár. Olaj, vászon (hibás), 25×35 cm 1981737
10041
376
Benedek jelzéssel: Férfi portré. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 42×28 cm 2165123
10042
376
Bér jelzéssel: Táj. Akvarell, papír, 25×35 cm 2210505
10043
376
Beregszászy Tamás (1967-): Alkony a tanyán. Olaj, farost, jelzett, egyedi keretben, 21×30 cm 2169609
10044
376
Berény jelzéssel: Női portré. Ceruza, papír, lap szélén gyűrődésekkel, 56×37 cm 2165545
10045
376
26000
Béres Jenő (1912-1981): Pipacsok. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán a festő autográf feliratával, 80x60 cm 2214633
10046
376
Berkes jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, farost, üvegezett, sérült keretben, 26,5x34 cm 2162393
10047
376
Bihari jelzéssel: Női portré. Lavírozott tus, papír, üvegezett fa keretben, 25x19,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft