Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1339077
10048
376
100
Bilkovski jelzéssel: Szitáló lány. Litográfia, papír, 21x14 cm 542618
10049
376
Blahos Rudolf (1917-1986): Pesti látkép, 38/100 rézkarc, papír, jelzett, 30x40 cm 1971338
10050
376
100
B. Koppány György (?-?): Juhász (2 db). Színezett rézkarc, papír, jelzett, 17,5×12 cm (2×) 2156844
10051
376
Bocsák Krisztina (1964- ): Tiszapart. Olaj, farost, jelzett, díszes fa keretben, hátoldalán címkével, 25×100 cm 2169555
10052
376
24000
Bod László (1920-2001): Tanya. Olaj, farost, jelzett, hátoldalon Képcsarnok Vállalat hiányos címkéjével, üvegezett keretben, 60×80 cm 2197482
10053
376
Bodor Miklós (1925-2010): Virginiai Holdruta (Kunfehértó). Tus, toll, papír, jelzett és datált (Bodor 988), üvegezett fa keretben. 60×40 cm 2197490
10054
376
14000
Bodor Miklós (1925-2010): Kunfehértó, alkonyat. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 30×80 cm 2197487
10055
376
15000
Bodor Miklós (1925-2010): Tázlári erdő (Soltvadkert környéke). Pasztell, papír, jelzett és datált (Bodor 988), üvegezett fa keretben. Hátoldalán Horizont Alkotóművészeti Közösség, Kecskemét címkéjével. 50×70 cm 2191392
10056
376
Boldizsár István (1897-1984): Falusi udvar. Rézkarc, papír, lap széle sérült, rézkarc ép, jelzett a rézkarcon (Boldizsár 1971), hátoldalán hagyatéki pecséttel. 17x29 cm 2210721
10057
376
Boldizsár István (1897-1984): Kocsiszín. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 18,5×19 cm 2215677
10058
376
Boldizsár István (1897-1984): Semmelweis. Rézkarc, papír, jelzett. 45x34 cm 2214772
10059
376
Boromisza Tibor jelzéssel: Virágszedők. Olaj, vászon, aranyozott keretben, 49,5x60,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft