Porcelán Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2200215
11215
375
4 db Hollóházi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 14 cm és 20,5 cm közötti méretben 2203409
11216
375
Hollóházi nagy méretű fedeles váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 40 cm 2196210
11217
375
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:13,5 cm 2195987
11218
375
500
Hollóházi zöld virág mintás váza, matricás, jelzett, m: 17 cm 2196228
11219
375
Hollóházi porcelán váza florális dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 31 cm 2196202
11220
375
500
Hollóházi porcelán váza, rózsaszín-lila márványhatású dekorral, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2196181
11221
375
600
Hollóháza kék váza aranyszínű florális dekorral, matricás, jelzett,, m: 11,5 cm 2196238
11222
375
Hollóházi porcelán váza és hamutál florális dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, váza m: 24 cm 2178157
11223
375
Hollóházi porcelán kávés kanna, matricás, jelzett, egy apró, alig látható sérüléssel, m: 17 cm + tejkiöntő, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm 2178497
11224
375
Hollóházi Márka Vermouth porcelán hordó, matricás, jelzett, kopásokkal m: 7,5 cm 2114613
11225
375
36000
Hollóházi selection hat személyes étkészlet, kompletten. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2179512
11226
375
Hollóházi Szász Endre által tervezett hamutál, matricás, jelzett, apró kopásokkal d: 10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft