4 db Hollóházi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, apró kopásokka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500014/4-db-Hollohazi-porcelan-madar-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-m-14-cm-es-20-5-cm~II2200215
2200215
11215
375
Leírás: 4 db Hollóházi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 14 cm és 20,5 cm közötti méretben
: kozár_edit