Hollóházi porcelán váza és hamutál florális dekorral, matricás, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500014/Hollohazi-porcelan-vaza-es-hamutal-floralis-dekorral-matricas-jelzett-apro-kopasnyomokk~II2196238
2196238
11222
375
Leírás: Hollóházi porcelán váza és hamutál florális dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, váza m: 24 cm
: kozár_edit