Porcelán Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2196929
11191
375
cca 1940 Zsolnay Mátyás Pince kistányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 18 cm 2203131
11192
375
Zsolnay nyuszik, Két darab. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok m:6,5 cm, 7 cm 2203126
11193
375
Zsolnay futó bárányok. Kézzel festett, jelzett, kis mázhibával. 9x7 cm 2184183
11194
375
Zsolnay porcelán kulacs, matricás, jelzett, kis kopással, m: 7,5 cm 2203059
11195
375
Zsolnay cinke. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 10 cm 2203056
11196
375
Zsolnay macskával játszó gyermek. Kézzel festett, jelzett, letörés a hüvelykujjon. 15 cm 2093709
11197
375
Zsolnay pillangómintás váza, kézzel festett, máz alatti hajszál repedéssel, jelzett, m:13 cm 2200846
11198
375
6 db Zsolnay virágmintás leveses tányér. Matricás, jelzett, kis lepattanással d: 25 cm 2200232
11199
375
Zsolnay virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, belül letöréssel, 10,5x10,5x6 cm 2194981
11200
375
Zsolnay virágmintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopással 13x8 cm 2183840
11201
375
Zsolnay korsós kislány, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 7,5 cm 2178567
11202
375
Zsolnay kis kulacs, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft