Porcelán Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2197059
11143
375
Viktória csehszlovák porcelán "halas" kínáló és 3 db tálka, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 27x12 cm, 15x8 cmx3 2197043
11144
375
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 13x9 cm 2197038
11145
375
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 12x8 cm 2197021
11146
375
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett,egészen apró kopásnyomokkal, d: 8 cm 2197026
11147
375
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, 9,5x7 cm 2197032
11148
375
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett,apró kopásnyomokkal, 9,5x7 cm 2202705
11149
375
Herendi virég mintás csésze alátét Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 14,5 cm 2202719
11150
375
Herendi Apponyi mintás, rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, egy minimális lepattanással a rózsán d: 9 cm 2202695
11151
375
3 db Herendi porcelán tálka, tejszínes. Viktória, Apponyi minta. 10cm, 8 cm, 8 cm Kézzel festett, jelzett, hibátlanok. 2200862
11152
375
Herendi fogpiszkálótartó Kézzel festett, jelzett, hibátlan 5,5 cm 2200859
11153
375
3800
Herendi ékszertartó doboz, régi jelzéssel. Kézzel festett, lepattanással a rózsán. 8x6 cm 2200291
11154
375
Herendi madár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft