Viktória csehszlovák porcelán "halas" kínáló és 3 db tálka, matricás,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500014/Viktoria-csehszlovak-porcelan-halas-kinalo-es-3-db-talka-matricas-jelzett-kopasnyomok~II2197059
2197059
11143
375
Leírás: Viktória csehszlovák porcelán "halas" kínáló és 3 db tálka, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 27x12 cm, 15x8 cmx3
: kozár_edit