Porcelán Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2199145
11131
375
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7,5x4,5 cm 2203695
11132
375
Herendi porcelán virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 19 cm 2199089
11133
375
2 db kis méretű herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, egyik sérült és hiányos, m: 6,5 cm 2198760
11134
375
Herendi virágmintás kistálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 7,5x9,5 cm 2196209
11135
375
Herendi porcelán gém figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm 2202699
11136
375
Herendi Apponyi fantázia mintás süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 20 cm 2202701
11137
375
Herendi Apponyi mintás süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 20 cm 2202704
11138
375
Herendi Rotschild mintás süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 20 cm 2197063
11139
375
Herendi Apponyi mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 25,5 cm 2202727
11140
375
Herendi Rotschild mintás, füles cukordobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.m:8 cm 2202734
11141
375
Herendi Waldstein mintás cukordobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.m:10 cm 2202751
11142
375
Herendi Indiai kosár mintás csontos tálkák 3db. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft