Porcelán Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2196743
11167
375
Herendi Viktória mintás fogpiszkáló tartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,2 cm 2195096
11168
375
2200
Herendi tojás bonbonniere virág mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm 2195094
11169
375
Herendi madár figura virágokkal. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanás a virágon 11x8 cm 2195087
11170
375
Herendi Viktória mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, h, kopásokkal. 13x9 cm 2195066
11171
375
Herendi Apponyi mintás áttört kosárka. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással d: 15 cm 2195068
11172
375
Herendi virág mintás áttört kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20x9 cm 2195070
11173
375
Herendi Tertia rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8x4 cm 2195073
11174
375
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8x4 cm 2195080
11175
375
Herendi Tertia rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8x5 cm 2195089
11176
375
Herendi Tertia rózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 8x5,5 cm 2195072
11177
375
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 6x9 cm 2194123
11178
375
Herendi csipkebogyó mintás kistányér / süteményes tányér tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft