Festmények és grafikák Tételek száma: 630
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2057331
10169
375
3200
Havasi Szilvia (1982-): Őszi séta. Akril, vászon, jelzett, 18 x 24 cm 2057330
10170
375
Havasi Szilvia (1982-): Színes vitorlák. Akril, farost, jelzett, 24 x 32 cm 2057333
10171
375
Havasi Szilvia (1982-): Kavalkád. Akril, vászon, jelzett, 20 x 25 cm 2203022
10172
375
Hegyi jelzéssel. Lovasszán. Vegyes technika, papír. Jelzett, Üvegezett keretben. 26x32 cm 2203023
10173
375
Hegyi jelzéssel. Ökrösfogat. Vegyes technika, papír. Jelzett, Üvegezett keretben. 26x32 cm 1135675
10174
375
Heinrich jelzéssel: Társaság. Olaj, vászon, kissé sérült, keretben, 60×92 cm 2198434
10175
375
4800
Heller Andor (1904-?): Fiatal hölgy portréja. Ceruza, papír, kartonra kasírozva, jelzett és datált (Heller Andor 943), üvegezett fa keretben, 22,5×18 cm 2201163
10176
375
26000
Hencze Tamás (1938-2018): Sárga kompozíció. Szitanyomat, jelzés nélkül, 34x29 cm 2116154
10177
375
13000
Hencze Tamás (1938-): Hencze, Ungarische Künstler mappából. Szitanyomat, jelzés nélkül, 34x29 cm 2198462
10178
375
11000
Herczeg János (?-): Cavtati úszók, 1986 (Jugoszlávia). Olaj, farost. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 50x70 cm. / János Herczeg (?-): Swimmers in Cavtat, 1986 (Yugoslavia, now Croatia). Oil on panel. Signed, with autogaph description on the back. Framed, 50x70 cm. 2196744
10179
375
Herczeg Márton (?-): Arany csillagok a földön. Olaj, vegyes technika, karton, jelzett. Hátoldali címke szerint Esztergomi Képzőművészkörben készült 1986-ban. Fa keretben. 69×49 cm 2203551
10180
375
Frank jelzéssel. Sárga-barna kompozíció. Olaj, papír, 42×29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft