Festmények és grafikák Tételek száma: 630
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2195442
10181
375
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (31/40), 34,5x21 cm. 2145539
10182
375
3200
Herwerth József (1939-1987): Gépnél, fametszet, papír, jelzett és datált (Herwerth 1964), kartonra kasírozva, 18x20 cm 2203616
10183
375
Hincz jelzéssel: Akt. Vegyes technika, papír, sérült. 65×50 cm 2117792
10184
375
Hodászy Gábor (1905-?): Falu. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 50x60 cm 2203394
10185
375
Holló jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Fa keretben. 71,5×60 cm 2195479
10186
375
Honti Nándor (1878-1961): Kislány portréja. Ceruza, papír. Jelzett. Sarkainál és szélén sérült, ragasztás nyomaival. 13,5x9 cm 2196747
10187
375
Hornyánszky jelzéssel: Herkules. Ceruza, papír. 41,5×30,5 cm 2196746
10188
375
Hornyánszky jelzéssel: Adonisz. Ceruza, papír, sérült. 43×30 cm 2196458
10189
375
Hornányszky pecséttel: Alak. Vegyes technika, papír, sérült, kartonra kasírozva, 30x30 cm 2196455
10190
375
Hornányszky pecséttel: Angyal. Vegyes technika, papír, sérült, kartonra kasírozva, 30x30 cm 2089772
10191
375
15000
Illés Krisztina (1969- ): Hóesés. Akril, vászon, jelzett, 25×20 cm 2154203
10192
375
6500
Illés Márta (?-): Zöld örvény (2007). Olaj, akril, vegyes technika, kollázs, papír, farostra kasírozva, hátodalán címkén feliratozott, szélein kisebb sérülésekkel, 100x70cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft