Festmények és grafikák Tételek száma: 630
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2203165
10625
375
Jelzés nélkül: Gyümölcsfák. Akvarell, papír, üveg mögött, 20,5x29,5 cm 2203784
10626
375
Jelzés nélkül: Táj házzal. Olaj karton, kissé sérüét fa keretben, 51x60 cm. 2197187
10627
375
Jelzés nélkül: Kertben dolgozó nő. Olaj, karton, 25,5x19,5 cm 2197184
10628
375
Jelzés nélkül: Naplemente a vízparton. Olaj, karton, 20x24 cm 2005913
10629
375
cca 1940 Vegyes férfi és női akt tanulmányrajz, 39 db, Tus, ceruza, szén, papír, jelzés nélkül, közte sérült, 21x14 cm és 54x39 cm közötti méretben 2197769
10630
375
3200
Jelzés nélkül: Havas táj. Olaj, karton, hullámos, fa keretben, 21×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft