Festmények és grafikák

Tételek száma: 630

Olvashatatlan jelzéssel: Fejek. Kréta, papír. Üvegezett, foltos keretben, 16x25,5 cm
10529.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Olvashatatlan jelzéssel. Portré (karikatúra). Ceruza, papír, datált (932.III. 31), hajtásnyommal
10530.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

10531.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Olvashatatlan jelzéssel: Ladikos ember 1930. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott művészpéldány. 18x16 cm
10532.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Buksi a pesti Dunaparton. Vegyes technika, papír, lap szélén ragasztás maradványai, 43×30 cm
10533.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Két asztali csendéletet ábrázoló akvarell. egyik jelzett. 40x30 cm Üvegezett keretben.
10534.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Olvashatatlan jelzéssel: 2 db mű: Varasd. Akvarell, papír üvegezett fa keretben, 7x11 cm
10535.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1960 Buddha. Jelzett kínai tusrajz, Kalligráfiákkal. Üvegezett keretben. 33x70 cm
10536.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Pest II-III., 2 db rézkarc, papír, paszpartuban, 14,5×11,5 cm
10537.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Szánkózó. Akvarell, tus, papír, papírra kasírozva, datált (921), 23,5x17,5 cm
10538.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10

Olvashatatlan jelzéssel: Augsburgi látkép. Litográfia, papír, számozott (17/350), üvegezett keretben, 32,5×23,5 cm
10539.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel. Virágok Olaj, bádoglemez, üvegezett fa keretben, 18x13 cm
10540.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft