Festmények és grafikák

Tételek száma: 630

Imre István (1918-1983): Játszó fiúk. Rézkarc, papír, jelzett, lap alja enyhén foltos, üvegezett fa keretben, 38x29 cm
10193.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Iván Szilárd (1912-1988): Eső után. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, 29×38 cm
10194.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Iványi Ödön (1918-1985): Hegycsúcs. Akvarell, papír, jelzett, kis beszakadásokkal, 43x60 cm
10195.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
W. James jelzéssel: Konstruktivista táj. Akril, farost. Jelzett. 39x49 cm
10196.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Janka jelzéssel: Tájkép. Olaj, vászon, keret nélkül, 24,5x54 cm
10197.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
21
Janka jelzéssel: Tájkép. Olaj, vászon, keret nélkül, 24x54 cm
10198.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
JB jelzéssel: Alakok. Olaj, vászon, 45x35 cm
10199.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
10200.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
10201.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
10202.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
10203.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
K jelzéssel. Tanya. Olaj, fa. Díszes, neobarokk stílusú, kissé sérült fa keretben, 24x33,5 cm
10204.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft