Porcelán Tételek száma: 162
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2191056
11153
374
Herendi indiai kosár mintás kis tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:20,5 cm 2191387
11154
374
Herendi sárkányölő huszár, kézzel festett, jelzett, sérült: hiányos 20 cm 2187310
11155
374
Herendi porcelán Déryné, fehér mázas, jelzett, öntési hibával, m: 36 cm 2185720
11156
374
24000
Herendi Déryné porcelán figura, fehér mázas, jelzett, alján Erzsébet Kórház ajándékozási felirattal 1996-ból, apró kopásnyomokkal, m:35 / Herendi Déryné chinaware statue 2187283
11157
374
Herendi porcelán akt, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 38,5 cm 2187267
11159
374
Herendi búsuló juhász, fehér mázas, jelzett, apró lepattanással, m: 29 cm 2186036
11160
374
Herendi porcelán fehér mázas Beethoven büszt, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm 2186030
11161
374
Herendi fehér mázas porcelán Mozart büszt, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2184271
11162
374
Herendi Széchenyi büszt Fehér mázas, jelzett, hibátlan. 21 cm 2169013
11163
374
32000
Herendi Kanalasgém pár. Kézzel festett, jelzett, a kiálló sarka letört, de megvan, visszaragasztható, m:37 cm 2186032
11164
374
Herendi porcelán őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2186273
11165
374
Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft