Porcelán Tételek száma: 162
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2070446
11239
374
2 db porcelán tál, egyik matricás, hajszálrepedéssel d:
32 cm 2147848
11240
374
Epiag porcelán melegen tartó. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 24 cm 2165424
11241
374
Moritz Zdekauer porcelán kínáló, matricás, jelzett, alján lepattanással, 18,5x10,5 cm + Figurális tehén tej kiöntő, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m: 11 cm, h: 12 cm 2165353
11242
374
Foxterrier (foxi, terrier) kutya kölykével, festett porcelán, jelzett, kisebb mázhibákkal, m: 9,5 cm 2114199
11243
374
Porcelán kutya, fehér mázas, jelzett, gyári hibákkal, h: 36 cm 2184200
11244
374
Biszkvit porcelán ékszertartó, fedelén plasztikus, színes virág díszítéssel, jelzés nélkül, apró csorbával a peremén, d: 7,5 cm, m. 6,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft