Porcelán Tételek száma: 162
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2187861
11215
374
Drasche porcelán jegesmedvepár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 cm 2187878
11216
374
Drasche és Hollóházi porcelán sirály figurák, 3 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 2187887
11217
374
Román porcelán jegesmedvepár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9 cm 2187905
11218
374
Porcelán és kerámia kutya figurák, 6 db, kézzel festett, jelzéssel és jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 7 cm 2187930
11219
374
Drasche porcelán hattyúk, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 11×8,5 cm 2187984
11220
374
4 db porcelán kiskutya, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 3,5-6 cm 2188007
11221
374
Velencei porcelán tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 11,5 cm 2188035
11222
374
Drasche porcelán őzike, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm 2188052
11223
374
Német porcelán őzpár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13 cm 2159059
11224
374
XX. sz. eleje: MZ csehszlovák porcelán leveses és szószos tál. Matricás, jelzett, kopásokkal 23x7,5 cm, 34x17 cm 2103566
11225
374
Thomas Ivory Bavaria német virágmintás porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 29,5 cm 2158948
11226
374
Leander cseh porcelán magyar kézi festéssel: Szabó Györgyné, Debrecen. Kopásokkal. d:8,5 cm, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft