Porcelán Tételek száma: 162
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2159025
11227
374
Walter jelzéssel: Nagy méretű porcelán tál. Kézzel festett, aranyozott. Kopásokkal. d: 38 cm 2184564
11228
374
Drasche váza. Kézzel festett, jelzett kopásokkal 15 cm 2184568
11229
374
Royal Dux őz. Fehér mázas, jelzett, hibátlan. 11,5 cm 2184592
11230
374
Dresden jelzéssel: Porcelán lámpa. Kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, búra nélkül. 23 cm 2185781
11231
374
Yuchengfeng jelzéssel. Porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 36 cm 2185932
11232
374
Epiag Hüttl, Bán és Mihalik porcelán süteményes tál. Matricás jelzett, kis kopásokkal 45x16 cm 2185934
11233
374
Azonosítatlan jelzéssel: Mokkás csésze, aljjal, párban. Kézzel festett, aranyozott, apró kopásokkal. 14,5 cm 2185944
11234
374
Kaiser Paradiso dísztál. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 28 cm 2185954
11235
374
Rosenthal fali dísz. A négy szélirány - Észak. Matricás, jelzett, hibátlan. 15x25 cm 2137202
11236
374
Rosenthal tálka, matricás, jelzett, kopott, 12x8x1,5 cm 2155944
11237
374
Rosenthal rózsás bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 14 cm 2153329
11238
374
24000
cca 1900 Josef Steidl Znaim áttört fajansz dísztál, Bradsch Emil (Aranyosmarót) dekorációval. Kézzel festett, jelzett hibátlan, d:37,5 cm / Fayance bowl. Hand painted, signed, d: 37,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft