Porcelán Tételek száma: 162
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2186165
11178
374
Hollóházi porcelán kacsa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm 2186006
11179
374
Hollóházi porcelán sörös korsó, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm 2186222
11180
374
Hollóházi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm 2186188
11181
374
Hollóházi porcelán kis balerina, kézzel festett, jelzett, m: 13,5 cm 2192823
11182
374
Hollóházi porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 17 cm 2187672
11183
374
Hollóházi Erika mintás porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 31 cm 2191477
11184
374
Hollóházi virágmintás porcelán kiöntő tetővel, jelzett, matricás, apró kopásokkal m: 11,5 cm 2191419
11185
374
Hollóházi Állami Biztosítós reklám porcelán plakett, matricás, jelzett, hibátlan, 5×3 cm 2191487
11186
374
Hollóházi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 31 cm 2191406
11187
374
Kínai váza. Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm 2191420
11188
374
Jelzés nélkül: Szószos kiöntő és alj. Kézzel festett, formaszámmal, kopásokkal. d:17 cm, m: 11 cm 2191386
11189
374
Victoria csehszlovák porcelán tál. Áttört, matricás, jelzett, kopásokkal. 32x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft