Porcelán Tételek száma: 162
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2191195
11105
374
Zsolnay porcelán spániel figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyommal, m: 11 cm 2191183
11106
374
Zsolnay porcelán uszkár figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9,5x8,5 cm 2191168
11107
374
Zsolnay porcelán kutyafigura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 12x8,5 cm 2191148
11108
374
Zsolnay porcelán foxterrier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2191204
11109
374
Zsolnay porcelán oroszlán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 2191214
11110
374
Zsolnay porcelán tacskó figura, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyommal, 6x5 cm 2191326
11111
374
Zsolnay porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett (Sinkó: Sinkó András (1901-1976)), az egyik madár hátán mázhibával,15×7 cm 2191330
11112
374
Zsolnay porcelán cinkepár, kézzel festett, jelzett, apró mázhibával, 5x8,5 cm 2191333
11113
374
Zsolnay porcelán cinkepár, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, m: 12 cm 2113796
11114
374
Zsolnay porcelán díszkulacs, 2 db, jelzett, kis kopásokkal, m: 7,5 és 13 cm 2191007
11115
374
Zsolnay korsós kislány, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 7,5 cm 2191010
11116
374
Herendi Rotschild mintás bonbonnier.. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7x7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft