Porcelán Tételek száma: 162
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2187853
11093
374
Zsolnay porcelán kecskepár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 9×6 cm 2188060
11094
374
Zsolnay virágmintás porcelán tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 22×22 cm 2187855
11095
374
Zsolnay porcelán pillangómintás porcelán mini kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm 2186791
11096
374
Zsolnay porcelán pálinkás kulacs, matricás, jelzett, egészen apró kopásnyomokkall, m: 12,5x6 cm 2186045
11097
374
Zsolnay porcelán káposztaleveles nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7×9 cm 2186058
11098
374
Zsolnay porcelán foxi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12×7 cm 2186085
11099
374
Zsolnay kis virágos lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 2186205
11100
374
Zsolnay porcelán macska, kézzel festett, jelzett, kis mázhibával, h: 12 cm 2192784
11101
374
Zsolnay porcelán madár, festetlen, jelzett (Sinkó), csőrénél kopással, 9x13 cm 2189379
11102
374
Zsolnay virágmintás porcelán kanna, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18,5 cm 2186761
11103
374
4400
"Zsolnay Városszépítő városvédő emlékérem" emlékplakett, eozin mázas, jelzett, apró kopásokkal, d: 10,5 cm + Zsolnay mércés kiöntő (500gr), jelzett, kopásokkal m: 12,5 cm 2192461
11104
374
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett hibátlan 27,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft