Porcelán Tételek száma: 162
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2186787
11141
374
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett (tanuló), kopott, m: 13 cm 2186784
11142
374
Herendi virágmintás mini porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11,5 cm 2186282
11143
374
Herendi porcelán virágmintás tálka, 2 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12×9 cm 2186293
11144
374
Herendi zöld virágmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25,5 cm 2186294
11145
374
Herendi zöld virágmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25,5 cm 2162604
11146
374
Herendi virág mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, karcolással. d: 11 cm 2191005
11147
374
Herendi porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopásnyomokkal, d:11,5 cm , m: 7,5 cm 2191029
11148
374
Herendi virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásnyommal, 14,5x8,5 cm 2191215
11149
374
Herendi nefelejts mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:19 cm 2191049
11150
374
Herendi virág mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. d: 15x8,5 cm 2191313
11151
374
2 db Herendi tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:7 cm, 5x5 cm 2191209
11152
374
Herendi Indiai kosár mintás tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft