Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett (tanuló), k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/374/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Herendi-viragmintas-porcelan-vaza-kezzel-festett-jelzett-tanulo-kopott-m-13-cm~II2186787
2186787
11141
374
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett (tanuló), kopott, m: 13 cm
: kozár_edit